Web Tasarım

Yönetilebilir Web Siteniz Olsun

Giz Ajans olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına bazı hizmetlerimizi standart hale getirdik. Web sayfanızı yaptırdınız fakat en ufak bir güncelleme işlemi için bir ajansa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Çok basit bir işlem için günlerce beklemek zorunda mı kalıyorsunuz? Bu tip sorunların çözümü için standart olarak tüm Kurumsal Web Tasarım ve Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimizde müşterilerimizin kolayca istediği içeriği güncelleyebileyebileceği kolay bir panel sunuyoruz.

Neden Web Sitem Olması Gerekiyor ?

Kurumsal kimliğinizin ve marka değerinizin artması, müşteri veya kullanıcı gruplarına daha iyi erişim sağlayabilmeniz için işletmenizin tanıtımı için internet sitesi kesinlikle şarttır.

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin kurumsal internet ihtiyaçlarının farkında olan ekibimiz işletmelerin ihtiyaçlarını belirleyerek bir yol haritası hazırlar. Yol haritası sayesinde sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Tamamen Güvenli Altyapı

Tüm yazılımlarımız ve resmi internet sitemiz uçtan uça 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır. Akıllı yönetim paneli sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir panel üzerinden ilerletebilirsiniz.

Anahtar Teslim Hizmeti

İnternet sitenizi kuruyoruz, içeriklerinizi ürünlerinizi her şeyini biz yerleştiriyoruz ve anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

WEB TASARIM FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKİYOR?

Şirketiniz ya da kendiniz için bir web tasarımı yaptırmaya karar verdiniz. Sitenizi yaptırmak için çeşitli şirketlerden teklifler aldınız ve değerlendirme aşamasındasınız. Sitenizin tasarımının, kullanıcı dostu olmasının, son trendlere göre yapılmasının, zamanında bitirilmesinin, site bittikten sonra hızlı ve sorunsuz çalışmasının, arama motorlarında üst sıralarda çıkmasının; kısacası web sitesi projenizin standartlarda ve düzgün ilerleyebilmesinin en önemli koşulu web tasarım firmasının ekibidir. Size yardımcı olması açısından bir web tasarım takımında hangi yetenek ve kalifikasyonda insanların olması gerektiğini ve ne işler yaptığını kısaca özetleyelim.

 

ÇOK UCUZ FİYATA WEB TASARLAYAN FİRMALARDAN KESİNLİKLE UZAK DURUN!

Dijital dünyanın giderek önem kazandığı son yıllarda her geçen gün web tasarımcı olduğunu iddia eden kişi sayılarında ciddi bir artış görülüyor. Daha çok bireysel ve amatör olarak çalışan web tasarımcılar; müşterilerine kalitesiz, sonuç odaklı olmayan web siteleri sunarak; müşterilerini bir nevi mağdur ediyor.

Bu noktada ucuz fiyata sitenizi tasarlayabileceğini iddia eden kişilerden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Orta ölçekli ya da profesyonel yani kurumsal firmalardan bu konuda yardım alarak; beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan bir web sitesine kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz.

 

HİZMET ALACAĞINIZ FİRMANIN REFERANSLARINI KONTROL EDİN!

İlla da yüz binlerce web sitesi tasarlamış bir web tasarım firması ile anlaşmanız gerektiğini kastetmiyoruz tabii ki. En azından firmadan daha önce tasarladığı birkaç web sitesi örneği isteyerek, size sunulacak hizmet hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

CMS HİZMETİ SUNAN BİR FİRMA İLE ANLAŞIN!

Kaliteli içeriğin web tasarımın en önemli parçalarından biri olduğunu göz önünde bulunduracak olursak; içerik kontrol paneli içeren bir web sitesi satın almanızın; ilerleyen süreci daha rahat bir şekilde kontrol edebilmeniz açısından oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

 

WEB TASARIMLA BAĞLANTILI OLAN DİĞER İMKANLAR HAKKINDA DA BİLGİ EDİNİN!

Web tasarım firmaların tek işi sandığınız gibi sadece sitenizi tasarlamak yani sitenizi en iyi şekilde nasıl yönetebileceğiniz hususunda size yardımcı olmak değil. Kaliteli ve profesyonel bir web tasarım firması; tasarım öncesi ve sonrası hizmetlerle de birebir ilgilenmek zorunda!

Firmanın size sunduğu hizmetler içerisinde web hosting, sunucu sağlama, arama motoru optimizasyonu vb. web tasarım ile birebir bağıntısı bulanan diğer imkanların da yer alması gerekiyor.

Web hosting, sunucu ve mail hizmetlerinde servis sağlayıcı bir firma ile anlaşmanız; web sitenizle ilgili olası problemler ile karşılaştığınızda size yardımcı olabilecek bir muhatabınız olacağı anlamına geldiğinden bu nokta da oldukça önem arz ediyor.

 

YAZILIM GELİŞTİRME VE WEB TABANLI PROGRAMLAMA HİZMETİ SUNAN BİR FİRMAYA ÖNCELİK VERİN!

Web sitenizin güncel olması; ziyaretçilerinizden geçer not almanız açısından son derece önemli olduğundan yazılım geliştirme ve web tabanlı programlama gibi web sitenizin güncel kalmasını hedefleyen hizmetleri sizden esirgemeyen bir firmaya öncelik vererek; web sitenizin her daim güncel kalmasını garantileyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: